در حال بارگذاری
تگها

#زیرساخت

آیا به زودی اینترنت اشیا نظارت بر زیرساخت‌ها را متوقف خواهد کرد

زیرساخت‌ها از نظر تاریخی یکی از موضوعات مورد بحث در زمینه فناوری اطلاعات بوده‌است اما نوآوری‌های جدید آن را تغییر می‌دهند؟ آیا متخصصان IT در نهایت نظارت از زیرساخت را متوقف می‌کنند؟ اگر آن‌ها دیگر درباره زیرساخت فکر نکنند، چگونه باید بر روی کسب‌وکار نظارت داشته باشند؟

سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و خدمات عمومی ابری تا سال 2023 به ۳۹۸ میلیارد پوند می‌رسد

آخرین مطالعه IDC نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و سرویس‌های عمومی ابری و تا سال 2023 بیش از دو برابر خواهد بود که عمدتاً به دلیل تحول دیجیتال است.

کاربردهای ماهواره‌ای اینترنت اشیا می‌تواند چندین برابر شوند

بسیاری از شرکت‌ها در ساخت زیرساخت‌های ماهواره‌ای اینترنت اشیا (IoT) متمرکز شده‌اند. یکی از اولین پروژه‌های اینترنت اشیا، یک دستگاه Coke machine متصل در دانشگاه کارنگی ملون بود که در دهه‌ 1970 یا 1980 ساخته شد. دانشجویان و اساتید کامپیوتر پروژه‌ای را انجام دادند که می‌توانست محتویات دستگاه را کنترل کند و همچنین مشخص کند که آیا بطری‌ها سرد هستند یا خیر.

سرمایه گذاری 116 میلیون دلاری در ماهواره‌های اینترنت اشیا

شرکت Skylo Technologies ارائه‌دهنده راهکارهای اینترنت اشیا (IoT) با همکاری اپراتور SoftBank در مرحله دوم جذبه سرمایه میزان 103 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است.

آماده ساخت چیزی شگفت انگیز هستید؟

چشم انداز نبکا ایجاد شهرهایی مدرن و هوشمند و ساخت بسترهای لازم به منظور دستیابی به سطح کیفی مطلوب زندگی برای شهروندان و کسب و کارهای یکپارچه و همچنین محیط زیستی پاک و پایدار با مصرف بهینه منابع جهت حفظ آن برای نسل های آینده است.

ما افتخار همکاری با شرکت های زیر را داریم

لیستی از تمام دسته بندی ها
لیستی از تمام تگ های موجود