در حال بارگزاری ...

آخرین اخبار (422)

NXP راهکار جدید کیف پول موبایل را برای تجهیزات پوشیدنی و اینترنت اشیا معرفی می‌کند

به منظور ارائه راهکارهای سیستمی که می‌تواند ارزش بیشتری به سیستمها ببخشد، NXP Semiconductors یک راهکار سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به نام "mWallet 2Go" را توسعه داده است. این ایده به دنبال اضافه کردن قابلیت پرداخت موبایل به تجهیزات پوشیدنی، موبایل یا اینترنت اشیا (IoT) شکل گرفته است.

استفاده از فناوری‌های نوین و اینترنت اشیا برای تشخیص بیماری کرونا

محققان دانشگاه UMass می‌گویند که استفاده از یک دستگاه Raspberry Pi edge می‌تواند به شناسایی علائم شبه آنفلوانزا کمک کند و دامنه وسیعی از ابزارهای مورد استفاده برای ردیابی شیوع بیماری را افزایش می‌دهد.

IDC از کاهش چشمگیر بازار نیمه‌هادی‌ها با همه‌گیرشدن کووید 19 خبر می‌دهد

IDC تحلیلی غم‌انگیز از بازار نیمه‌هادی‌ها را با شروع همه‌گیر شدن بیماری Covid-19 ارائه داده است که کاهش قابل‌توجهی در مقایسه با رشد کلی و جزئی پیش‌بینی شده، نشان می‌دهد.

چگونه RFID می‌تواند خرده‌فروشی مبتنی بر داده را توسعه دهد

شرکت‌های اینتل و Arrow با هم یک وبینار رایگان را سرمایه‌گذاری کردند که بر چگونگی تولید فناوری RFID برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی تمرکز دارد.

دولت‌ها در مورد کرونا ویروس با غول‌های تکنولوژی مشورت می‌کنند

کاخ سفید میزبان جلساتی با نمایندگان بزرگترین شرکتهای فناوری جهان برای بحث در مورد شیوع کرونا ویروس است و بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس نیز جلسه‌ای را با نمایندگان بزرگترین شرکتهای فناوری در خیابان داونینگ برگزار کرده است.

ادغام سیستم‌های آنالوگ با سیستم‌های اینترنت اشیا صنعتی

با پیچیده‌تر شدن موضوع امنیت در صنایع، متخصصان می‌توانند کنترلرهای آنالوگ سنتی را برای مدیریت ریسک با سیستم‌های اینترنت اشیا ادغام کنند.

آیا ویروس کرونا با اینترنت اشیا قابل‌ کنترل است؟

اینترنت اشیا (IoT) توانایی متوقف کردن تکثیر و شیوع Coronavirus را دارد و می‌تواند در آینده برای جلوگیری از چنین موارد اضطراری به کار گرفته شود.

هوش مصنوعی خطر ابتلا افراد به کرونا ویروس را ارزیابی می‌کند

محققان به زودی اپلیکیشن هوشمندی را تولید می‌کنند که خطر ابتلا به ویروس کرونا را بر اساس احساس و مکانی که در آن قرار گرفته‌اید، ارزیابی می‌کند و افراد مورد نظر را به نزدیکترین مرکز آزمایش، هدایت می‌کند.

بیش از 1 میلیون سطل زباله هوشمند در سراسر جهان تا سال 2023

طبق گزارش Berg Insight تعداد سطل زباله با سنسورهای هوشمند در سال 2018 به 379 هزار عدد در سراسر جهان رسیده است که با در نظر گرفتن رشد ترکیبی سالانه (CAGR)30.8 درصد این تعداد در سال 2023 به 1.5 میلیون افزایش خواهد یافت.

استفاده از فناوری سنجش هوشمند در عروسک‌ها

فناوری سنجش هوشمند برای غنی‌سازی تجربیات کاربران و ارائه قابلیت‌های برتر به محصولات و تجهیزات بهداشتی و درمانی معرفی می‌شوند.

الگوریتم هوش مصنوعی تطبیق رفتار انسان با شغل وی

شرکت استارتاپی SCIKEY که در زمینه منابع انسانی (HR) فعالیت می‌کند با ابداع الگوریتم انعطاف‌پذیر MindMatch و استفاده از هوش مصنوعی (AI) الگوهای رفتاری کارمندان را درک می‌کند و رفتار آنها را در مواجهه با شغل هر فرد پیش‌بینی می‌کند.

محققان سنگاپوری کاشت میکروسنسور را توسعه دادند

محققان دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) یک دستگاه خواننده جدید بی‌سیم را ایجاد کرده‌اند که به تغییرات خوانش یک سنسور حساس است و امکان ایجاد میکروسنسورهایی با دقت میلیمتری را فراهم می‌کند کهبرای تزریق در زیر پوست استفاده می‌شوند.

آینده حمل و نقل وسایل نقلیه متصل با استفاده از فناوری platooning

رانندگی خودکار وسایل نقلیه برای مصرف کنندگان امن‌تر و راحت‌تر خواهد بود. اطلاعات به دست آمده از تحقیقات ABI Research نشان می‌دهد که استراتژی platooning می‌تواند به عنوان یک فناوری کارآمد در هدایت و اتصال وسایل نقلیه به کار گرفته شود.

تحویل مواد غذایی با استفاده از ربات‌‌های خودران

شرکت Domino فعال در زمینه ساخت ناوگان ربات‌های خودران برای تحویل کالا به صورت محلی، خبر از ساخت ربات برای پخش و تحویل پیتزا در سطح شهر می‌دهد.

همکاری سه شرکت بزرگ فناوری برای برقراری ارتباط پایدار اینترنت اشیا

شرکت‌های اریکسون، T-Mobile و Stanley Black & Decker همکاری خود را در مورد راهکارهای نوآورانه و پایدار اینترنت اشیا (IoT) اعلام کرده‌اند.

آیا اینترنت اشیا سلولی تنها گزینه مناسب برای تجهیزات پوشیدنی است؟

بازار تجهیزات پوشیدنی طی شش سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و از 750 میلیون دلار در سال 2012 به 6 میلیارد دلار رسیده است.

آماده ساخت چیزی شگفت انگیز هستید؟

چشم انداز نبکا ایجاد شهرهایی مدرن و هوشمند و ساخت بسترهای لازم به منظور دستیابی به سطح کیفی مطلوب زندگی برای شهروندان و کسب و کارهای یکپارچه و همچنین محیط زیستی پاک و پایدار با مصرف بهینه منابع جهت حفظ آن برای نسل های آینده است.

ما افتخار همکاری با شرکت های زیر را داریم

لیستی از تمام دسته بندی ها
لیستی از تمام تگ های موجود