در حال بارگزاری ...
تگها

#منبع باز (5)

منبع باز بودن پلتفرم‌ها باعث جلب اعتماد سازمان‌ها می‌شود

پروژه Alvarium بنیاد لینوکس قصد دارد از خرد جمعی برای جلب اعتماد شرکت‌ها و ایجاد امنیت در حوزه اینترنت اشیا (IoT) بهره ببرد.

6 زبان برتر برنامه‌نویسی برای توسعه اینترنت اشیا-بخش اول

هر روز دستگاه‌های بیشتری به اینترنت متصل می‌شوند و در انتظار دستورات ما جهت اجرای عملکرد مطلوب هستند اما این دستگاه‌ها واقعاً با چه زبانی صحبت می‌کنند؟

6 زبان برتر برنامه‌نویسی برای توسعه اینترنت اشیا-بخش دوم

هر روز دستگاه‌های بیشتری به اینترنت متصل می‌شوند و در انتظار دستورات ما جهت اجرای عملکرد مطلوب هستند اما این دستگاه‌ها واقعاً با چه زبانی صحبت می‌کنند؟ پاسخ ساده این است که اشیا هوشمند از پلتفرم‌های کامپیوتری مشابه با رایانه‌های رومیزی استفاده می‌کنند. ایان اسکرت معاون بازاریابی بنیاد Eclipse می‌گوید: Raspberry Pi اکنون یک کامپیوتر واقعی به شمار می‌رود.

معماری RISC-V و ظهور سخت‌افزارهای منبع باز

نرم‌افزارهای منبع باز تجارت بزرگی را به راه انداخته‌اند که در دستاوردهای میلیارد دلاری شرکت‌های بزرگ فناوری نظیر IBM و Microsoft هم به آنها اشاره شده است.

استاندارد تجهیزات منبع‌باز اینترنت اشیا توسط بنیاد ارتباطات منبع‌باز عرضه می‌شود

امروزه حدود 26 میلیارد دستگاه اینترنت اشیا (IoT) وجود دارد که بسیاری از آنها هیچ سازگاری با یکدیگر ندارند. بنیاد ارتباطات منبع‌باز (OCF) قصد دارد این مشکل را برطرف کند.

آماده ساخت چیزی شگفت انگیز هستید؟

چشم انداز نبکا ایجاد شهرهایی مدرن و هوشمند و ساخت بسترهای لازم به منظور دستیابی به سطح کیفی مطلوب زندگی برای شهروندان و کسب و کارهای یکپارچه و همچنین محیط زیستی پاک و پایدار با مصرف بهینه منابع جهت حفظ آن برای نسل های آینده است.

ما افتخار همکاری با شرکت های زیر را داریم

لیستی از تمام دسته بندی ها
لیستی از تمام تگ های موجود