Nobka Arch VIZ

محصولات واقعیت مجازی نبکا

واقعیت مجازی VR، امروزه بیش از همیشه در حوزه‌های مختلفی از جمله آموزش، سرگرمی، گردشگری و سلامت و درمان محبوبیت یافته است. تجربه قرار گرفتن در شرایطی که ذهن می تواند آنرا باور کند از این طریق امکان پذیر شده است. محتوای واقعیت مجازی معمولا به صورت شبیه سازی و یا فیلم برداری 360 درجه است که البته تنوع سناریوها و تعامل کاربر با محیط در حالت شبیه سازی به مراتب بیشتر است. شرکت نبکا دارای تجربه تولید انواع محتوای واقعیت مجازی VR متناسب با نیازهای مشتری و ارائه آن از طریق انواع هدست های واقعیت مجازی است. به عنوان نمونه Arch VIZ محصول توسعه داده شده توسط شرکت نبکا مبتنی بر تکنولوژی واقعیت مجازی است و امکان مشاهده یک تجربه عینی را فراهم می آورد. این محصول ویژه معماران و پیمانکاران ساختمانی بر اساس جدیدترین متدهای طراحی فضاهای داخلی و خارجی تولید شده و به آنها اجازه می دهد دید بهتری نسبت به فضای تمام ‌شده ساختمان داشته باشند و علاوه بر بازدید از تمامی قسمت‌های ساختمان، این تجربه عینی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارند. 

محصولات مبتنی بر فناوری واقعیت مجازی نبکا، این امکان را فراهم می‌کند تا تجربه ای هیجان‌انگیز از محیط واقعی داشته باشید. محصولات ما مطابق با آخرین فناوری‌های واقعیت مجازی، امکان شبیه‌سازی انواع محیط‌های واقعی و طراحی شده را فراهم نموده و از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، تجربه‌های شگفت‌انگیزی در مقابل چشمان شما قرار می‌دهد. محتوای محصولات VR می‌تواند به صورت شبیه‌سازی و یا به صورت فیلمبرداری 360 درجه باشد و مطابق نیاز کسب و کارهای مختلف در حوزه‌هایی نظیر گردشگری، سرگرمی، آموزش و فروش محصولات، سفارشی‌سازی شود.

نبکا توانمندی تولید انواع محتوای سفارشی مطابق با نیاز سازمان‌ها را به صورت شبیه سازی، فیلم برداری و تعاملی داراست. Arch VIZ محصول توسعه داده شده توسط شرکت نبکا مبتنی بر تکنولوژی واقعیت مجازی است و امکان مشاهده یک تجربه عینی را فراهم می آورد. این محصول ویژه معماران و پیمانکاران ساختمانی بر اساس جدیدترین متدهای طراحی فضاهای داخلی و خارجی تولید شده و به آنها اجازه می دهد دید بهتری نسبت به فضای تمام ‌شده ساختمان داشته باشند و علاوه بر بازدید از تمامی قسمت‌های ساختمان، این تجربه عینی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارند.بهره گیری از عینک های واقعیت مجازی و سنسورهای حرکتی همراه با آن باعث می شود کاربر علاوه بر دیدن فضای واقعی در جلوی چشمان خود، تمامی قسمت‌های ساختمان را مشاهده نموده و با قدم زدن و جابجایی در اتاق‌ها و فضاهای مختلف ساختمان نور، رنگ دیوارها، کف و وسایل مختلف، نوع چیدمان و لوازم ساختمان را به‌صورت آنی و در لحظه تغییر دهد و بهترین انتخاب را بر اساس آنچه که به صورت عینی میبیند انجام دهد. با استفاده از Arch VIZ می توان بجای ساخت واحد نمونه، با انجام هزینه ای کمتر تمامی واحد ها را با دکوراسیون متفاوت طراحی و اجرا نمود و هزینه های بازطراحی و تغییر طراحی پس از اجرا را حذف کرد. 

 

کاربردهای Arch VIZ برای گروه های مختلف

<تصاویر نمونه کارهای انجام شده>

کاربردهای Arch VIZ برای گروه های مختلف

 • انبوه‌سازان و مشاورین املاک: به منظور پیش‌نمایش نهایی پروژه و پیش‌فروش واحدهای تجاری، اداری، مسکونی.
 • دفاتر طراحی و معماری: مدل‌سازی، شبیه سازی و ارائه جهت درک کلیه فضاهای داخلی و خارجی برای کارفرمایان
 • طراحان داخلی: مشاهده و درک فضاهای داخلی و فراتر از آن، تغییر بافت، مصالح و نوع مبلمان و اجزاء داخلی
 • آموزش: مشاهده و درک فضای شاهکارهای معماری جهان برای معماران جوان و هنرجویان معماری

مزایای Arch VIZ

 • طراحی انعطاف پذیر 
 • امکان نمایش طرح ارائه شده در عینک واقعیت مجازی و در حالت مانیتور
 • امکان حرکت در فضاهای طراحی شده و مشاهده عینی آن
 • امکان ایجاد تغییرات رنگها، جنس و چینش اشیا در لحظه توسط کاربر 
 • امکان ثبت عکس در لحظه توسط کاربر جهت انجام مقایسه و اشتراک گذاری تصاویر 
 • قابل بهره برداری جهت طراحی فضاهای داخلی و فضاهای خارجی برای انواع ساختمان های مسکونی و تجاری
 • کاهش هزینه های بازطراحی و تغییر

نبکا با طراحی و تولید محصولات واقعیت مجازی (VR) بر اساس نیاز کسب و کارهای مختلف و ارائه راهکارهای مربوطه، با موتورهای شبیه سازی حرفه ای (Unity / Unreal) و یا فیلم برداری 360 درجه با کیفیت های قابل تنظیم ، کسب و کارتان را متمایز و یک مزیت رقابتی برای شما ایجاد می کند.

 

<تصاویر نمونه کارهای انجام شده>

<تصاویر نمونه کارهای انجام شده>

 

سایر راهکارهای پیشنهادی:

با راهکار واقعیت افزوده نبکا آشنا شوید:

آرا تک، محصولات واقعیت افزوده نبکا


مطالب مرتبط در بلاگ:


راهکارهای نبکا: