در حال بارگزاری ...
تگها

#نمایشگاه (21)

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با معرفی استارت‌آپ‌های برگزیده لیگ IoT کشور به کار خود پایان داد. تیم‌های اسمارت‌وت، دندونک و پاوان که به ترتیب مقام‌های اول تا سوم این مسابقه را بدست آوردند.

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا از روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ تا روز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در تهران محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران- بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

Nobka_energy saving.jpg

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست ایران در تاريخ 2 الي 5 اسفند ماه 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.

Nobka_smarttehran.jpg

نخستین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از روز یک شنبه 13 اسفند ماه ۱۳۹۶ تا روز دوشنبه 14 اسفند ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

اولین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، رویدادی که در راستای هوشمندسازی شهرها به ویژه پایتخت برگزار شد و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و محمدعلی نجفی شهردار تهران و دراین مراسم به سخنرانی پرداختند.

رویداد کارآفرینی شهر خلاق همزمان نخستین نمایشگاه و مجموعه سمینارهای تخصصی در حوزه فنآوری اطلاعات و ارتباطات تحت عنوان KITEX 2018 در تاریخ 3 الی 6 اردیبهشت ماه 1397 در جزیره کیش با حمایت و همکاری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

نمایشگاه 2018 HANNOVER MESSE به عنوان بزرگترین نمایشگاه و رویداد صنعتی جهان بار دیگر در مرکز نمایشگاهی هانوفر آلمان در حال برگزاریست. این نمایشگاه با مشارکت کشور مکزیک و به مدت 5 روز در مرکز نمایشگاهی هانوفر برگزار می شود.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018)، بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران به همت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از ۱۴تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می‌شود.

راه‌اندازی پلتفرم مشارکت شهروندان تهرانی برای رفع چالش‌های پایتخت

دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران در نشست مدیران فناوری کلان‌شهرها از رونمایی پلتفرم مشارکت شهروندان با محوریت مشکلات و چالش‌های شهر تهران خبر داد.

Nobka_Banner-Site_CeBit_2018_op.jpg

شرکت نبکا ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی CeBiT 2018 از شما عزیزان برای بازدید از غرفه خود در سالن 13، دعوت می‌نماید. 21 الی 25 خرداد ماه 1397 (11-15 ژوئن 2018) در محل نمایشگاه های بین المللی شهر هانافر آلمان برگزار می‌گردد.

شرکت نبکا ضمن حضور در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1397 از شما عزیزان برای بازدید از غرفه ما به شماره 1430 در سالن 27 ، دعوت می‌نماید.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تله کام آغاز به کار کرد

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تله‌ کام امروز یازدهم مهر ماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رسماً افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

Smart City Expo 2018

کنگره جهانی نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ ماه نوامبر (۲۲ الی ۲۴ آبان ۱۳۹۷) در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد.

دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از روز دوشنبه 19 آذر ماه تا روز سه‌شنبه 20 آذر ماه ۱۳۹7 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

حضور شرکت نبکا در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

شرکت نبکا ضمن حضور در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از شما عزیزان دعوت می‌نماید برای بازدید از غرفه این شرکت از مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ 19 و 20 آذر ماه 1397 و از ساعت 8.30 لغایت 17 بازدید نمایید.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان آغاز بکار کرد

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان به طور رسمی از امروز 6 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز شد و شرکت نبکا، ارائه دهنده راهکارهای ساختمان هوشمند و شهر هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا، ضمن حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، از شما عزیزان برای بازدید از غرفه خود به شماره 4038/1 در سالن 40، دعوت می‌نماید.

شرکت نبکا ضمن حضور در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از شما عزیزان برای بازدید از غرفه این شرکت در مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ 18 و 19 آذر ماه 1398 دعوت می‌نماید.

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند آغاز بکار کرد

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، شهردار تهران، رئیس شورای شهر و شهردار تهران در در سالن هایش‌های برج میلاد آغاز بکار کرد.

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از تاریخ 18 آذر با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، شهردار تهران، رئیس شورای شهر و شهردار تهران در در سالن هایش‌های برج میلاد آغاز شد و در تاریخ 19 آذر 1398 پس از دو روز بازدید علاقمندان و مدیران سطوح مختلف دولتی و بخش خصوصی به پایان رسید.

نمایشگاه کنگره جهانی موبایل امسال برگزار نمی‌شود

بزرگترین نمایشگاه موبایل و ارتباطات جهان یعنی کنگره جهانی موبایل یا همان MWC که هر ساله در بارسلون اسپانیا برگزار می شود به دلیل اینکه شرکت‌های مختلف به خاطر ترس از شیوع ویروس کرونا یکی پس از دیگری از حضور در این نمایشگاه انصراف دادند، کنسل شد.

دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند از تاریخ 5 الی 7 بهمن ماه سال 1399 در محل شبستان مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌گردد.

درخواست اطلاعات تکمیلی و مشاوره

درصورتی که بر روی هریک از راهکارهای نبکا اعم از راهکارهای هوشمندسازی و نرم‌افزاری، نیاز به اطلاعات تکمیلی، دمو یا مشاوره دارید، لطفا ضمن تکمیل فرم مقابل، شماره تماس و موضوع مورد نظر را در بخش توضیحات ذکر نمایید. همکاران ما با در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ما افتخار همکاری با شرکت های زیر را داریم

لیستی از تمام دسته بندی ها
لیستی از تمام تگ های موجود
چراغ هوشمند 1
عملکرد کلید هوشمند 1
هوشمندسازی روشنایی 1
بهترین کلید هوشمند 1
مزایا کلید هوشمند 1
کنترل کلید هوشمند 1
هاب مرکزی 1
اتوماسیون خانگی 1
جاروبرقی هوشمند 1
مینی پروژکتور هوشمند 1
سیستم پخش هوشمند 1
پروژکتور هوشمند 1
یخچال هوشمند 1
سنسور حرکتی هوشمند 1
سنسور در و پنجره 1
تصفیه هوای خانه هوشمند 1
تصفیه خانه هوشمند 1
سنسور شیائومی 1
سنسور تصفیه هوا 1
تصفیه هوای شیائومی 1
تصفیه هوا هوشمند 1
تصفیه هوشمند 1
اسمارت نبکا 1
سنسور هوشمند 3
هاب هوشمند 1
اجاق هوشمند چیست 1
اجاق القای هوشمند 1
اجاق گاز هوشمند 1
اجاق هوشمند 2
هاب matter 1
هاب خانه هوشمند 1
هوشمند سازی خانه 2
هوشمند سازی 1
خانه هوشمند نُبکا 1
ترموستات هوشمند،قفل هوشمند 1
صفحه نمایش هوشمند 1
زنگ درب هوشمند 2
پریز هوشمند 1
دوشاخه هوشمند 1
آرلو پرو 1
آمازون اکو 1
فیلیپس هیو 1
اپل هوم کیت 1
خانه هوشمند؛دوربین هوشمند؛الکسا؛گوگل اسیستنت؛اپل هوم کیت؛فیلیپس هیو؛آمازون اکو؛آرلو پرو؛دوشاخه هوشمند؛پریز هوشمند؛زنگ درب هوشمند؛صفحه نمایش هوشمند؛ترموستات هوشمند،قفل هوشمند؛دستگیره هوشمند؛خانه هوشمند نُبکا 0
امنیت هوشمند 1
خانه هوشمند دوربین هوشمند 0
خانه هوشمند ؛ دوربین هوشمند 0
خانه هوشمند؛دوربین هوشمند 0
خانه هوشمند؛ دوربین هوشمند 0
تصفیه هوای هوشمند 2