NOBKA-3th-Event-Smart-Tehran.jpg

حضور شرکت نبکا در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

شرکت نبکا ضمن حضور در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از شما عزیزان برای بازدید از غرفه این شرکت در مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ 18 و 19 آذر ماه 1398 دعوت می‌نماید.

شرکت نبکا ضمن حضور در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از شما عزیزان برای بازدید از غرفه این شرکت در مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ 18 و 19 آذر ماه 1398 دعوت می‌نماید.

سومين دوره رویداد همایش و نمایشگاه تهران هوشمند در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ آذرماه ۱۳۸۹ در مركز همايش‌های برج ميلاد تهران آغاز به كار می‌نمايد. اين رويداد كه با حضور جمعی از متخصصان شهر هوشمند، مديران ارشد شهرداری‌ها، اعضای شورا‌های اسلامی شهرها، چندتن از وزرا و مديران ارشد دولت و شهرداران تعدادی از کلانشهرهای دنیا همراه است، موضوع مهم و استراتژيك شهر هوشمند را در دستور كار خود قرار داده است.

محورهای سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند:

  • داده‌‌ باز
  • حکمروایی هوشمند شهری
  • آگاه سازی، آموزش و توانمند سازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند
  • مشارکت ذینفعان، بهره‌وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده
  • شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده

نبکا شهرها و شهروندان را از طریق ارائه خدمات خلاقانه‌ی دیجیتال و نوآوری‌های مرتبط با شهر هوشمند، برای دستیابی به زندگی سالم، ایمن‌تر، و با کیفیتی بالاتر توانمند می‌کند. ما طیف گسترده‌ای از راهکارهای نوآورانه و محصولات اینترنت اشیا، را برای شهرهای پایدار ارائه می‌کنیم.
 

از شما دعوت می‌نماییم برای آشنایی با راهکارهای ما از غرفه نبکا در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند بازدید نمایید.

راهکارهای نبکا:

مطالب مرتبط

حضور شرکت نبکا در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

شرکت نبکا ضمن حضور در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از شما عزیزان دعوت می‌نماید برای بازدید از غرفه این شرکت از مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ 19 و 20 آذر ماه 1397 و از ساعت 8.30 لغایت 17 بازدید نمایید.

شرکت نبکا ضمن حضور در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1397 از شما عزیزان برای بازدید از غرفه ما به شماره 1430 در سالن 27 ، دعوت می‌نماید.

Nobka_Banner-Site_CeBit_2018_op.jpg

شرکت نبکا ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی CeBiT 2018 از شما عزیزان برای بازدید از غرفه خود در سالن 13، دعوت می‌نماید. 21 الی 25 خرداد ماه 1397 (11-15 ژوئن 2018) در محل نمایشگاه های بین المللی شهر هانافر آلمان برگزار می‌گردد.

Nobka_smarttehran.jpg

نخستین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از روز یک شنبه 13 اسفند ماه ۱۳۹۶ تا روز دوشنبه 14 اسفند ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.